Onze Leerkrachten

Mevrouw J. (Hannie) Wijnands

Directeur

directie@het-fundament.nl

Juf Inge van den Berg

Intern Begeleider, Leerkracht plusgroep groep 1 en 2

ib@het-fundament.nl

Juf Sophia Straver

Teamleidster; Groepsleerkracht groep 1/2

s.straver@het-fundament.nl

Juf Ellen Donders

Groepsleerkracht groep 1/2

e.donders@het-fundament.nl

Juf Annette Schermers

Onderwijsassistent groep 1/2

a.schermers@het-fundament.nl

Juf Anne-Fleur Mak

Groepsleerkracht groep 3

a.mak@het-fundament.nl

Juf Gera van Horssen

Groepsleerkracht groep 4/5a

g.vanhorssen@het-fundament.nl

Juf Merel Koek

Groepsleerkracht groep 4/5a

m.koek@het-fundament.nl

Juf Jacqueline Fluit

Groepsleerkracht groep 6

j.fluit@het-fundament.nl

Juf Marjan den Hartog

Groepsleerkracht groep 6

m.denhartog@het-fundament.nl

meester Arjan de Groot

LIO- stagiair groep 6

a.degroot@het-fundament.nl

Juf Jolanda Bouman

Groepsleerkracht groep 7

j.bouman@het-fundament.nl

Juf Sanda Hak

Groepsleerkracht groep 7

s.staal@het-fundament.nl

Juf Emma van Veen

LIO- stagiaire groep 7

e.vanveen@het-fundament.nl

Juf Chantal van den Berg

Groepsleerkracht groep 5b/8

c.vandenberg@het-fundament.nl

Juf Janicke Heijda

Groepsleerkracht

j.heijda@het-fundament.nl

Juf Arja de Jong

Leerkracht Speciale Leergroep en Plusgroep 3 t/m 8

a.dejong@het-fundament.nl

Juf Nanda Colijn

Onderwijsassistent groep 3 t/m 8

n.colijn@het-fundament.nl

Anet Koekkoek

begeleidster Taalimpulsgroep

Anet@outlook.com

Jolanda Buijs

arrangementbegeleidster

wimjolandabuijs@gmail.com

Wilco Splinters

Administratief medewerker

w.splinters@het-fundament.nl