Onze Leerkrachten

Mevrouw J. (Hannie) Wijnands

Directeur

directie@het-fundament.nl

Juf Inge van den Berg

Intern Begeleider, Leerkracht plusgroep groep 1 en 2

ib@het-fundament.nl

Juf Cristhel Duijzer

Groepsleerkracht groep 1/2a

c.duijzer@het-fundament.nl

Juf Sophia Straver

Teamleidster; Groepsleerkracht groep 1/2b

s.straver@het-fundament.nl

Juf Ellen Donders

Groepsleerkracht groep 1/2b

e.donders@het-fundament.nl

Juf Anne-Fleur Mak

Groepsleerkracht groep 3/5a

a.mak@het-fundament.nl

Juf Gera van Horssen

Groepsleerkracht groep 4

g.vanhorssen@het-fundament.nl

Juf Jacqueline Fluit

Groepsleerkracht groep 5b/6

j.fluit@het-fundament.nl

Juf Marjan den Hartog

Groepsleerkracht groep 5b/6

m.denhartog@het-fundament.nl

Juf Jolanda Bouman

Groepsleerkracht groep 7

j.bouman@het-fundament.nl

Juf Sanda Hak

Groepsleerkracht groep 7

s.staal@het-fundament.nl

Juf Chantal van den Berg

Groepsleerkracht groep 8

c.vandenberg@het-fundament.nl

Juf Janicke Heijda

Groepsleerkracht groep 4 en groep 8

j.heijda@het-fundament.nl

Juf Arja de Jong

Leerkracht Speciale Leergroep en Plusgroep 3 t/m 8

a.dejong@het-fundament.nl

Juf Nanda Colijn

Onderwijsassistent

n.colijn@het-fundament.nl

Anet Koekkoek

Begeleidster Taalimpulsgroep

a.koekkoek@cbsebenhaezer.com

Jolanda Buijs

Arrangementbegeleidster

wimjolandabuijs@gmail.com

Wilco Splinters

Administratief medewerker

w.splinters@het-fundament.nl