Leerkrachten

Mevrouw J. (Hannie) Wijnands

Directeur

directie.hetfundament@destroming.eu

Juf Inge van den Berg

Intern Begeleider, Leerkracht plusgroep groep 1 en 2

inge.vandenberg@destroming.eu

Juf Cristhel Duijzer

Groepsleerkracht groep 1/2a

cristhel.duijzer@destroming.eu

Juf Sophia Straver

Teamleidster; Groepsleerkracht groep 1/2b

sophia.straver@destroming.eu

Juf Ellen Donders

Groepsleerkracht groep 1/2b

ellen.donders@destroming.eu

Juf Anne-Fleur Mak

Groepsleerkracht groep 3

anne-fleur.mak@destroming.eu

Juf Gera van Horssen

Groepsleerkracht groep 4/5a

gera.vanhorssen@destroming.eu

Juf Jacqueline Fluit

Groepsleerkracht groep 7

jacqueline.fluit@destroming.eu

Juf Eline van Driel

Groepsleerkracht groep 5b/6

eline.vandriel@destroming.eu

Juf Jolanda Bouman

Groepsleerkracht groep 8

jolanda.bouman@destroming.eu

Juf José van Vreeswijk

Groepsleerkracht groep 8 (in opleiding)

josé.vanvreeswijk@destroming.eu

Juf Chantal van den Berg

Groepsleerkracht groep 8

chantal.vandenberg@destroming.eu

Juf Janicke Heijda

Groepsleerkracht groep 5b/6 en groep 7

janicke.heijda@destroming.eu

Juf Ellen de Koeijer

Leerkracht Speciale LeerGroep en Plusgroep 3 t/m 8

ellen.dekoeijer@destroming.eu

Juf Nanda Colijn

Onderwijsassistent

nanda.colijn@destroming.eu

Juf Marie Ouwerkerk

Onderwijsassistent groep 4,5,6

marie.ouwerkerk@destroming.eu

Anet Koekkoek

Begeleidster Taalimpulsgroep

anet.koekkoek@destroming.eu

Jolanda Buijs

Arrangementbegeleidster

wimjolandabuijs@gmail.com

Wilco Splinters

Administratief medewerker

wilco.splinters@destroming.eu